26 травня у Житомирі відбудеться «Велодень-2019»

26 травня у Житомирі відбудеться «Велодень-2019»

Сьогодні, 22 травня, члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення «Про проведення в м. Житомир спортивного заходу «Велодень-2019», - повідомляє прес-служба міськради.

«Традиційно в один із останніх вихідних травня, цього року - 26 травня  - у Житомирі проходить одне із найвидовищніших та найочікуваніших спортивних свят - Велодень-2019. Цей захід проводиться з метою популяризації  здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах. Організацію спортивного заходу доручено управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з Громадським об’єднанням велосипедистів Житомира «ВелоЖитомир». У цьому році ми підготували для учасників заходу, вболівальників та просто бажаючих відвідати локації свята цікаву програму, яка включає не лише велопробіг по місту, але й концерт, велоквест, конкурс незвичайних велосипедів, різні активності. Щороку до велопробігу долучається все більше житомирян та гостей міста. Цей захід об’єднує і професіоналів, і любителів велоспорту, людей різних за віком та досвідом. А головне – популяризує здоровий спосіб життя серед різних вікових груп», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.  

Довідково: Збір учасників спортивного заходу «Велодень-2019» біля кінотеатру «Жовтень». Шикування колони по вул. Мала Бердичівська та бульвару Новий.

Рух колони велосипедистів відбудеться по вулицях: Мала Бердичівська, Велика Бердичівська, Театральна, Київська, Івана Сльоти, Шевченка, Велика Бердичівська, Мала Бердичівська та бульвару Новий.

Приїзд до місця старту – кінотеатр «Жовтень».

Напрямок руху по карті за годинниковою стрілкою.

Програма заходу:

10:00 - збір біля кінотеатру «Жовтень»; концерт гурту Madame Jo Jo’s;
11:00 - 12:00 - велопробіг по місту;
12:00 - активності, нагородження, діджей;
13:00 - велоквест, конкурс незвичайних велосипедів;
15:00 - закриття Велодня.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up