13 житомирських спортсменів  взяли участь у Першому Гірському Кубку Карпат зі скандинавської ходьби

13 житомирських спортсменів  взяли участь у Першому Гірському Кубку Карпат зі скандинавської ходьби

Він проходив 27 жовтня на гірськолижному комплексі «Буковиця» (м. Борислав), за 2 км від Трускавця.  

Кубок об'єднав спортсменів і любителів скандинавської ходьби з усіх міст України. Успішно подолавши гірські дистанції від двох з половиною до 10-ти кілометрів,  спортсмени з Житомира вибороли 8 призових місць.

Сьогодні, 30 жовтня, у прес-центрі міської ради управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організувало зустріч з командою житомирян, - інформує пресслужба міської ради.

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, привітала спортсменів з успішним виступом на змаганнях, подякувала за пропагування скандинавської ходьби у Житомирі та побажала нових перемог. Учасники Першого Гірського Кубку Карпат зі скандинавської ходьби поділилися своїми враженнями від змагань, планами та ідеями щодо подальшого розвитку скандинавської ходьби в Житомирі та подякували  управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за підтримку. На згадку про зустріч її учасники зробили спільне пам'ятне фото.

Нагадаємо, 6 жовтня  у Житомирі у рамках соціального проекту «Оздоровчий рух - енергія здоров'я», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, відбулося свято скандинавської ходьби.  http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5150

Новини за темою Читайте також
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up