Вибори — так вибори!

Вибори — так вибори!

Враховуючи рейтинги політичних партій та людей, які включені до списків партій, в новому парламенті буде від 50 до 120 депутатів-списочників, які будуть дійсно націлені на зміни та справжні реформи.

Але радіти рано, адже вони є списочниками, і партії в будь-який момент можуть відкликати їх. Інше питання — це мажоритарні округи, на які підуть старі політики-корупціонери для того, щоб переобратися знову. У Житомирі ми це неодмінно побачимо.

На одномандатних округах вибори за своєю формою та змістом можуть бути такими, як і до цього. Скоріше за все, старі політики, можливо, і нові, спробують переобратися за звичною «схемою». З порожніми гаслами, обіцянками та звичним для нас вибором без вибору, коли фаворитом штучно робитиметься один або два «грошові мішки» або представники рейтингових сил.

Повторення ситуації, коли корупціонери будуть змагатися, в кого більше грошей на рекламу та хто більше гречки роздасть — неодмінно призведе до нових розчарувань. І ми не маємо цього допустити.

Саме тому я прийняв нелегке для себе рішення балотуватися по 62 округу (м. Житомир). Загалом я прекрасно розумію, через що доведеться пройти та з чим зіштовхнутися під час цієї короткої кампанії мені та моїм близьким.

Але попри це, я на власному прикладі покажу, як без великих грошей, допомоги місцевих олігархів та політичної реклами, але з підтримкою людей виграти вибори. Депутатський мандат ніколи не був для мене ціллю, це лише можливість для того, щоб країна нарешті почала розвиватися та змінюватися на краще.

Я вірю, що для перемоги не обов'язково мати багато грошей, куди важливіше підтримка людей. Ми звикли жити в системі спотворених правил та цінностей, коли кандидат для нас – це грошовий мішок, який має роздавати гроші та ремонтувати під’їзди. Питання одне: яка мотивація в цього кандидата та для чого він йде до парламенту?

Ми маємо зламати цю систему, і саме зараз для цього слушний час.

Підписуйтеся на мою сторінку у Фейсбук – Микола Череднік, там я буду регулярно проводити прямі ефіри, звітувати про кампанію та відповідати на ваші запитання.

Микола Череднік

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up