Президент України представив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка. ВІДЕО

Президент України представив нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка. ВІДЕО

Сьогодні, 12 серпня, під час робочої поїздки до Житомирської області Президент України Володимир Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка.

Про це повідомила пресслужба ОДА.

«Розпочнемо з призначення нового голови Житомирської ОДА. Далі розберемо головні проблеми на Житомирщині, знайдемо їх вирішення. Дозвольте представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації – Віталія Бунечка», – наголосив Володимир Зеленський.

«Дякую за підтримку та за призначення мене на посаду голови Житомирської ОДА. Вважаю себе етнічним поліщуком, і ніколи цього не цурався. Житомирщину будемо розвивати далі, завершимо процес децентралізації. Робота облдержадміністрації буде побудована на відкритих принципах, публічності. Чекаємо на Житомирщині інвесторів, як вітчизняних, так і іноземних. Працюватимемо в тісній співпраці з громадськістю та бізнесом», – зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Довідка. Віталій Бунечко народився у 1973 році. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки та Академію Служби безпеки України. До призначення працював першим заступником начальника головного управління – начальником управління (з дислокацією у м. Маріуполі Донецької області) Головного управління регіонального органу СБУ.

Коментарі (5)
 • Светланка Сметанка

  ТУТ ВСЕХ УПЫРЕЙ НАДО В ГОРОДЕ ГОНЯТЬ И НЕ ТОЛЬКО ГОНЯТЬ....
  В УКРАИНУ ЗАПУСТИТЬ СТАЛИНА НА ПАРУ МЕСЯЦЕВ И УКРАИНА БУДЕТ ЧИСТА ОТ ЗЛОДЮГ - МОШЕННИКОВ - АФЕРИСТОВ!!!
 • Светланка Сметанка

  ПОЖИВЁ  - УВИДЕМ, ЧЕМ ЭТОТ НАПИТАН....?!
 • Олег Бабский

  Интересно . А он футбол любит?  Стадион бы закончить . И команду Полесье сохранить.?
 • Олег Бабский

  Дядько с виду страшный. Бойтесь пороходети..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up