Порошенко: Поки я Президент, не допущу ревізії децентралізації

Порошенко: Поки я Президент, не допущу ревізії децентралізації

18-19 червня 2018 року Асоціація міст України проводить у Києві ХIV Український муніципальний форум.

У рамках цьогорічного форуму відбудуться День місцевої демократії та День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст. 

 
На відкритті Форуму Президент України Петро Порошенко наголосив, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що обули проведені в країні останнім часом. 
 
«Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.
 
Глава держави висловив переконання, що ця реформа має бути предметом спільної роботи.  «Поки я Президент, ревізії цього курсу не допущу. Тому, що децентралізація відповідає інтересам громад, їхніх мешканців, і всіх громадян України. І Україна стає сильнішою, коли стають сильнішими громади, коли ні в кого не підніметься голос пропонувати нам сепаратизм та федералізацію», - додав він.
 
«Час показав, що ми не помилилися в своїх розрахунках. Курс виявився абсолютно правильним, а децентралізація виявилася результативною», - констатував Глава держави.
 
У Форумі беруть участь голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.
 
«Форум – є гарною можливістю, площадкою для обговорення наболілих питань органів місцевого самоврядування. Представники органів державної влади та Асоціації міст України спільно напрацьовують подальші кроки щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад», - зауважила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.
 
Також вона поінформувала, що учасниками заходу є близько 400 осіб, серед них, Баранівський міський голова Анатолій Душко, Білокоровицький сільський голова Сергій Коцур, Коростенський міський голова Володимир Москаленко, Малинський міський голова Олексій Шостак, Овруцький міський голова Іван Коруд та представник Новоград-Волинської міської ради.
 
«Чекаємо втішних новин від керівництва держави по важливим питанням фінансування галузей освіти та медицини, розподілу коштів дорожнього фонду та по інших питаннях життя місцевого самоврядування», - висловив свої сподівання перед Форумом Баранівський міський голова Анатолій Душко.
 
Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ
 
0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла Свавілля директора будинку-інтернату в с. Потіївка: у вихованців закладу відбирають частину державного житла
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up