Житомирян попереджають про нестійкі погодні умови та закликають до обережності

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради інформує: підвищення температури повітря та ймовірні опади, а також значний сніговий покров можуть створити загрозу підтоплення окремих територій міста.

Житомирян попереджають про нестійкі погодні умови та закликають до обережності

Також нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу з дахів житлових та адміністративних будівель.

Враховуючи небезпечні чинники звертаємось до керівників – власників будинків та споруд вжити вичерпних заходів щодо недопущення утворення бурульок та льодових наростів на дахах, очистки дахів від снігу на підпорядкованих житлових та адміністративних будівлях. У разі не можливості позбавитись від бурульок організувати огорожу навколо небезпечних ділянок.

З огляду на погодні умови керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування, мешканцям приватного сектору необхідно в терміновому порядку провести роботи по своєчасному прочищенню систем поверхневого водовідведення (каналізаційних мереж) на власних і прилеглих територіях, забезпечити безумовний пропуск води.

Пам'ятайте, що своєчасне проведення вищезазначених заходів дозволить забезпечити безпеку громадян, безаварійне проходження паводкових та дощових вод.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up