Цілий арсенал боєприпасів знайдено у Житомирі

Цілий арсенал боєприпасів знайдено у Житомирі

Учора, 20 червня, у місті Житомирі на вулиці Покровській, 211 виявлено 73 артилерійські снаряди часів минулої війни. 

На небезпечні боєприпаси натрапили робітники під час проведення будівельних робіт – копали траншею на приватній садибі. Вони й помітили металевий предмет. Ним виявився артилерійський снаряд. Не зволікаючи, люди повідомили про знахідку на лінію екстреного виклику «101». Приїхавши на місце події, піротехніки виявили ще 72 боєприпаси, повідомляє управління цивільного захисту облдержадміністрації.

Крім того, цього ж дня артилерійський снаряд було виявлено й в селі Левків Житомирського, чотири артилерійські снаряди та мінометну міну в селах Тарасівка, Лумля та Горинь Малинського районів. А в селищі Миропіль Романівського району піротехніками знищено 26 артилерійських снарядів та 11 вибухників. 
     

Тож пам'ятайте при виявленні боєприпасів категорично забороняється самостійно вилучати їх із землі, брати боєприпаси до рук, робити спроби розібрати та переносити з місця на місце. Ступінь безпеки боєприпасів, що не вибухнули, визначають тільки фахівці. Лише вони особисто визначають можливість їх транспортування, приймають рішення про спосіб знищення. 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up