Звіт від міськради, благоустрій лежачих поліцейських та перевірка технічного стану маршрутних таксі: актуальні електронні петиції від житомирян

Звіт від міськради, благоустрій лежачих поліцейських та перевірка технічного стану маршрутних таксі: актуальні електронні петиції від житомирян

Журналісти «20 хвилин» продовжують моніторити електронні документи, подані містянами на розгляд місцевій владі

Статистика щодо кількості виконаних владою петицій

Житомиряни просять міську раду надати статистику, скільки петицій містян реально реалізували. Відповідне електронне звернення оприлюднили 21 березня.

«Пишемо-пишемо нові петиції. Щось там розглядають. А який відсоток петицій реально виконано? Надайте суху статистику. Скільки подано петицій? Скільки підтримано? І скільки ВИКОНАНО?» – запитує автор електронного документа Борис Савенець.

За період роботи сервісу «Електронні петиції» 157 колективних звернень житомирян до міської ради набрали необхідну кількість голосів. Проте скільки з них реалізували і чи реалізували взагалі – невідомо. У міській раді такий облік не ведуть.

Житомиряни задля безпеки дітей просять владу встановити лежачих поліцейських

До онлайн-порталу електронних петиції надійшов документ, автор якого просить владу встановити лежачих поліцейських біля ліцею №2 по вулицях Саєнка та Коростишівській.

«Прошу встановити попереджувальні знаки та лежачих поліцейських для примусового зменшення швидкості автомобілів біля ліцею №2 по вулицях Саєнка та Коростишівській для безпеки дітей навчальних закладів. Навколо перехрестя вулиць Коростишівської та Саєнка знаходяться три навчальні заклади», – йдеться у петиції.

Перевірити технічний стан маршрутних транспортних засобів

Житомиряни вимагають місцеву владу перевірити маршрутки міста.

«Маршрутне таксі №11 з номером АМ6762ВВ – 30 березня 2019: 1. Їхав з зупинки «Паперова фабрика» у 20:40 до самого центру міста (вул. Київська, 1) і вес час розмовляв по телефону до 21:05. 2. Зламався механізм закриття задніх дверей на зупинці «вул. Хлібна», і водій до вул. Київської, 1 їхав з відчиненими задніми дверями та зупинявся на зупинках, на яких підбирав та висаджував пасажирів. Водій поїхав далі, напевно, за маршрутом, з відчиненими задніми дверима. При цьому говорив пасажирам бути обережним на задніх дверях, щоб не випасти. Чому водій не зупинився і не висадив всіх пасажирів одразу на зупинці «вул. Хлібна», де пасажири повідомили водію про те, що задні двері не зачиняються?

Для водія була ціль заробити більше грошей, чим життя та безпека пасажирів? Прошу надати відповідь у найкоротший термін, чому водій порушував правила дорожнього руху та техніку безпеки перевезення пасажирів!» – пише автор петиції Роман Павловський.

Для того, щоб звернення розглянули уповноважені органи Житомирської міської ради, воно повинно набрати не менш ніж 250 підписів із позначкою «за» впродовж трьох місяців з дня оприлюднення на сайті.

Анастасія Ліберман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up