Журналістів-розслідувачів запрошують на фестиваль MezhyhiryaFest: Виклики світу пост-правди

10-11 червня 2017 року в колишньому маєтку екс-президента України Віктора Януковича відбудеться четвертий тематичний фестиваль для журналістів-розслідувачів MezhyhiryaFest.

 

Журналістів-розслідувачів запрошують на фестиваль MezhyhiryaFest: Виклики світу пост-правди

MezhyhiryaFest проводиться щороку до Дня Журналіста. Цьогоріч організатори запропонують учасникам: дискусії та обговорення викликів для журналістів пов’язаних зі світом “пост-правди”, тиском влади та взаємодією з інформаційним суспільством, чисельні майстеркласи з цифрової безпеки для журналістів, роботи з соціальними мережами та новими форматами подачі суспільно важливої інформації.

Серед цьогорічних спікерів фестивалю: Скот Гігам, Пулітцерівський лауреат, журналіст-розслідувач The Washington Post, Пол Раду, виконавчий директор OCCRP, Пітер Померанцев, британський журналіст, телевізійний продюсер та письменник, Наталія Антелава, головна редакторка Coda Story та лауреатка Emmy, Емма Лейсі-Бордо, редакторка CNN, Ондржей Кундра, чеський журналіст, автор книги «Агенти Путіна» та інші  журналісти, редактори та письменники з України і світу.

Також, в рамках фестивалю буде оголошено переможця Національного конкурсу журналістських розслідувань, заснованого у 2014 році проектом YanukovychLeaks (команда журналістів з різних ЗМІ країни, які знайшли та обробили всі документи, залишені Януковичем у його маєтку) та українськими виданнями Kyiv Post та Українська Правда.

Фестиваль-конференція має на меті стимулювати обговорення важливих проблем, що постають перед українськими журналістами-розслідувачами в даний час, сприяти спільним розслідувальним проектам українських та закордонних журналістів та обміну досвідом з зарубіжними колегами.

Засновниками фестивалю є громадська організація Фонд Розвитку ЗМІ та команда журналістів YanukovychLeaks.

У 2017 році фестиваль відбудеться за підтримки OCCRP (Проект з розслідування корупції та організованої злочинності), посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, посольства Нідерландів в Україні та Інституту Масової Інформації.

Медіапартнери заходу – газета Kyiv Post і Телеканал ZIK.

Участь у фестивалі безкоштовна. Реєстрація відкрита до 7 червня за посиланням  -  http://bit.ly/2pOerYW. Кількість учасників фестивалю обмежена: 200 учасників - перший день, 100 учасників – другий день. Зверніть увагу, відбір учасників на другий день фестивалю буде проводитись на конкурсній основі, тому важливо заповнити ВСІ пункти реєстраційної форми.

Повна програма фестивалю доступна на сайті - http://mezhyhiryafest.com/

Для детальнішої інформації пишіть нам у Facebook MezhyhiryaFest, на пошту sosnova.mdf@gmail.com або звертайтесь за телефоном +38 068 96 21 028 (Анастасія).

Чекаємо всіх 10-11 червня у Межигір’ї.

 
0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up