Житомиряни про витрати до Першого вересня: опитування

Житомиряни про витрати до Першого вересня: опитування

Перше вересня – таке важливе і одночасно непросте свято. 

Зараз звідусіль чути про витрати на підготовку дітей до школи: деякі батьки вважають будь-які витрати на розвиток чада нормою, а інші ж – невдоволені цінами у чеках на такі збори. Журналісти редакції «20 хвилин» поспілкувалися з матусями, які збирають своїх діточок до навчання, і дізналися про їх витрати на школу.

«В цілому ми не контролюємо витрати на школу. Звісно, хотілося б, щоб ціни сьогодні були менше і на одяг, і на ту саму канцелярію, але це від нас не залежить. Ми задоволені в цілому, на школу нам грошей завжди вистачало», – зазначила Катерина.

«У нас все минулорічне. Були витрати на канцелярію, але вони незначні. Взагалі мені здається, витрати на розвиток дитини – абсолютно нормально. Більше ти витратиш чи менше – ролі не грає. Головне, щоб у дитини була хороша освіта і щоб вона була задоволена», – прокоментувала Ірина.

­«У мене дитина тільки ось іде в перший клас, і ми витратили немало. Більше всього на одяг, зошити, ручки. Також портфелі зараз недешеві. Тисяч 5 вклали точно. Хотілося б, щоб ціни були менше, але нам ще повезло, ми почали все купувати десь з весни, бо ті ціни, що зараз є, там дуже сильно підняли до школи», – розповіла Анастасія.

«Для мене проблем особливих не було зібрати дітей до школи. Витратили багато, але в мене тільки в перший клас йдуть, тому тут і форма треба, і канцелярія. Зараз як такої форми немає, але ту саму сорочку чи спідничку в школу треба. Ціни зараз дуже різні. Ми хоч і витратили чимало, але я вклалась в ту суму, що хотіли», – поділилася Марія.

Як бачимо, житомиряни несильно відчули на собі наближення Першого вересня. Звісно, більшість хотіла б бачити інші ціни на сьогоднішньому ринку, але економити на дітях, тим паче у період школи – останнє, що робили б матусі Житомира.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up