Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського

Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського

Реконструйований сквер на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні обіцяють зробити сучасним та привабливим і ззовні, і всередині.

Нова сучасна концепція скверу розроблена житомирською проектною компанією "Архітектура+дизайн". Про це у коментарі журналістам «20 хвилин» розповів головний архітектор міста Юрій Безбородов.

За словами Юрія Безбородова, згідно нової концепції сквер отримає більш привабливе зонування.

«А саме: столи для гравців у шахи, шезлонги для неквапного спілкування, звичайні лавки зі спинками, урни для сміття, дитяча атракція з мотузок з м'яким покриттям. Також сквер буде переобладнано у частині інженерних комунікацій - автоматизованого поливу та освітлення. Також у сквері з'явиться громадська вбиральня з доступом та обладнанням для маломобільного населення», - розповів Юрій Безбородов.

Крім того, головний архітектор додав, що також є нове бачення озеленення багаторічними та злаковими травами, шо нетипово для нашої місцевості, але актуально у ландшафтному дизайні.

«Наразі робота над проектом триває, отримуються технічні умови на світло, водопостачання. Уточнюються об'єми та спеціфікації по матеріалах, кількість обладнання, освітлення тощо. Після цього проект буде подано на процедуру закупівель "Прозорро", - зазначив головний архітектор.

До слова, балансоутримувач та замовник проекту - комунальне підприємство "Зеленбуд".

Алла Герман

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up