Житомирян запрошують долучитися до конкурсу «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая».

Житомирян запрошують долучитися до конкурсу «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая».

У неділю, 17 грудня о 12:00 год. на майдані імені С.П. Корольова відбудеться конкурс «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая». 

 

У чому суть конкурсу? Родинам пропонується власноруч зробити прикраси, фігури казкових героїв та новорічні ялинки і прикрасити ними оселю Святого Миколая, що знаходиться на майдані імені С.П. Корольова.

Такі прояви родинної творчості не тільки стануть реалізацією вашої художньої фантазії, не тільки організують вашу родину зимовими вечорами за спільною приємною роботою, але ще й будуть заохочені подарунками та призами, адже – це конкурс!

Як повідомляють в управлінні культури Житомирської міської ради, зроблені власноруч прикраси потрібно принести 17 грудня о 12.00 год. на майдан імені С.П.Корольова. За це передбачені подарунки. Крім того, на учасників конкурсу чекають ігри, танці, розваги, а головне - спільне прикрашання оселі Святого Миколая. 

У кожному бібліотечному філіалі міста працює творча майстерня з виготовлення новорічних прикрас. З переліком адрес можна ознайомитися нижче. 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up