Житомирський виконком затвердив план святкування безалкогольного Дня міста

Житомирський виконком затвердив план святкування безалкогольного Дня міста

На черговому засіданні міськвиконкому 2 серпня затвердили святкування Дня міста з півгодинною суперечкою.

Як доповіла начальник управління культури Ніна Рябенко, святкування 1133-ї річниці триватиме з 8 до 10 вересня, однак урочистості почнуться ще 7-го вересня. Так, у четвер відбудеться щорічний рейтинг популярності «Гордість міста». Захід проходитиме у приміщенні драмтеатру і розпочнеться о 18:00.

8 вересня відбудеться традиційний захід «Культурна версія».

9 вересня житомиряни побачать урочистий парад оркестрів ЗСУ, який почнеться від стадіону «Спартак» і закінчиться на Майдані Корольова. О 19:00 відбудеться святковий концерт.

10 вересня, у заключний день святкування, у Житомирі відбудеться Другий Космічний напівмарафон і спортивний ярмарок. Також протягом 8-10 вересня на Новому Бульварі триватиме Гастро-бренд Житомира, під час якого гості заходу обиратимуть страву, яка може стати символом Житомира.

Тривалі суперечки у членів виконкому викликало питання продажу слабоалкогольних напоїв.

Так, секретар міської ради Наталія Чиж наполягала, що варто дозволити на території гастро-бренду продаж слабоалкоголки, щоб житомиряни привчалися до культури споживання. Мова йшла про домашні настоянки та наливки. Однак члени виконкому виступили проти, оскільки, по-перше, розпиття алкогольних напоїв у публічних місцях порушує законодавство, по-друге — це може слугувати негативним прикладом для дітей.

 

У результаті голосування не вистачало 1 голосу для затвердження рішення щодо продажу слабоалкогольних напоїв на території Нового Бульвару.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up