Житомирський виконком затвердив план святкування безалкогольного Дня міста

На черговому засіданні міськвиконкому 2 серпня затвердили святкування Дня міста з півгодинною суперечкою.

Житомирський виконком затвердив план святкування безалкогольного Дня міста

Як доповіла начальник управління культури Ніна Рябенко, святкування 1133-ї річниці триватиме з 8 до 10 вересня, однак урочистості почнуться ще 7-го вересня. Так, у четвер відбудеться щорічний рейтинг популярності «Гордість міста». Захід проходитиме у приміщенні драмтеатру і розпочнеться о 18:00.

8 вересня відбудеться традиційний захід «Культурна версія».

9 вересня житомиряни побачать урочистий парад оркестрів ЗСУ, який почнеться від стадіону «Спартак» і закінчиться на Майдані Корольова. О 19:00 відбудеться святковий концерт.

10 вересня, у заключний день святкування, у Житомирі відбудеться Другий Космічний напівмарафон і спортивний ярмарок. Також протягом 8-10 вересня на Новому Бульварі триватиме Гастро-бренд Житомира, під час якого гості заходу обиратимуть страву, яка може стати символом Житомира.

Тривалі суперечки у членів виконкому викликало питання продажу слабоалкогольних напоїв.

Так, секретар міської ради Наталія Чиж наполягала, що варто дозволити на території гастро-бренду продаж слабоалкоголки, щоб житомиряни привчалися до культури споживання. Мова йшла про домашні настоянки та наливки. Однак члени виконкому виступили проти, оскільки, по-перше, розпиття алкогольних напоїв у публічних місцях порушує законодавство, по-друге — це може слугувати негативним прикладом для дітей.

 

У результаті голосування не вистачало 1 голосу для затвердження рішення щодо продажу слабоалкогольних напоїв на території Нового Бульвару.

 

Коментарі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up