Житомирський лабораторний центр не закриють – Наталя Остапченко

Житомирський лабораторний центр не закриють – Наталя Остапченко

Про це зазначила перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко 22 лютого на онлайн брифінгу щодо епідемічної ситуації в Житомирській області.

Напередодні,  19 лютого, колектив Житомирського ОЛЦ оприлюднив відкрите звернення до керівництва держави з проханням втрутитися в ситуацію, яка загрожує роботі установи. Міністерство охорони здоров’я відмовляється підписати структуру, штатний розпис та кошторис на 2021 рік. 

Дане звернення оприлюднене на сайті ОЛЦ.

Під час брифінгу Остапченко зазначила, що державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр» не буде закрита ні за яких обставин.

«Зразу хочу всіх заспокоїти: ніколи лабораторний центр не буде закритий, не зважаючи на те, погоджений в них зараз кошторис чи ні, там є певні бюрократичні формальності. Обласний лабораторний центр є структурним підрозділом Міністерства охорони здоров’я, я сподіваюся, що вони знайдуть порозуміння і погодять кошторис. 

Це жодним чином не повинно турбувати наших жителів. Робота лабораторного центру буде здійснюватися обов’язково при будь-яких обставинах», –  наголосила Наталія Остапченко.

Кравчук Марія

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up