Житомирські прикордонники помолилися біля чудотворних ікон з гори Афон

Житомирські прикордонники помолилися біля чудотворних ікон з гори Афон

До Північного регіонального управління Держприкордонслужби України прибули три чудотворні ікони Пресвятої Богородиці з гори Афон: «Всецариця», «Скоропослушниця» та «Ігуменя святої гори».

Сьогодні, з благословення керуючого Житомирською єпархією преосвященнійшого Паїсія єпископа Житомирського і Овруцького, до каплички Покрови Пресвятої Богородиці Північного регіонального управління Держприкордонслужби України прибули три чудотворні ікони Пресвятої Богородиці з гори Афон: «Всецариця», «Скоропослушниця» та «Ігуменя святої гори».

Біля каплички святі ікони урочисто зустріли військовослужбовці Північного регіонального управління, Житомирського прикордонного загону, жителі та гості міста.

Молебень та акафіст до Пресвятої Богородиці відслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору митрофорний протоієрей Богдан Бойко, капелан Житомирського прикордонного загону протоієрей Андрій Янів та священнослужителі Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомирської єпархії.

Після богослужіння військовослужбовці та всі присутні мали змогу приклонились чудотворним іконам та отримали помазання святим єлеєм.

 


 

Коментарі (1)
  • Dennis Korzun

    Ахуєть захист кордону!!! А коли в хресний хід зберуться????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up