Житомирські патрульні “осідлали” велосипеди

Житомирські патрульні “осідлали” велосипеди

До другої річниці патрульної поліції в Житомирі 5 серпня презентували велопатруль.

 

Як розповів начальник управління патрульної поліції в м. Житомирі Олександр Гуменюк, велопатруль — новинка для нашого міста.

“Поліцейські будуть здійснювати патрулювання наших парків, скверів і центральної частини міста, тобто там, де є значне скупчення громадян і де громадяни у вихідні та святкові дні активно відпочивають. Велопатруль запроваджений для того, щоб ефективніше і швидше реагувати на повідомлення і забезпечувати громадський порядок і публічну безпеку в  місті”, - пояснює Олександр Гуменюк.

Побачити 6 екіпажів новопризначених велопатрульниї можна буде побачити на вулицях Житомира п’ять днів на тиждень – з середи по понеділок. Також вони проходитимуть допідготовку в Києві.

Міський голова Сергій Сухомлин побажав патрульним спокійної служби й анонсував збільшення кількості патрулів.

Анастасія Кузьмич

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up