Житомирська область: рятувальники регіону закликають громадян бути обережними у повсякденному житті

Житомирська область: рятувальники регіону закликають громадян бути обережними у повсякденному житті

28 вересня рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Андріївка Житомирського району.

Вогнеборці під час спілкування з населенням наголосили на правилах поведінки і дотримання пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожеж, - інформує ГУ ДСНС України у Житомирській області. Крім того, рятувальники нагадали селянам, що вже скоро опалювальний період, а отже потрібно звернути особливу увагу на справність печей та груб. Будь-яка недбалість може призвести до великого лиха – втрата житла, травмування, а то навіть і до загибелі. Не залишився і без уваги стан електричної проводки та електрообладнання, а також використання газових приладів. Рятувальники наголосили про небезпеку користування саморобними обігрівачами, пошкодженою електропроводкою, розетками, вимикачами та несправними газовими приладами. 

Кожному з господарів вручалися пам'ятки, в яких зазначені безпечні правила експлуатації електрообладнанням та печей. Також під час рейду наголосили на обережному поводженні з вогнем. 

Також в обов’язковому порядку рятувальники доводили до населення послідовність дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. 

Коментарі

keyboard_arrow_up