Житомирська область: рятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитина

13 березня в рамках довготривалої акції «Увага – опалювальний сезон!» фахівці ДСНС спільно із представниками районної освіти, соціальними працівниками, журналістами та поліцейськими провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору на території Верлоцького старостинського округу Радомишльської об’єднаної територіальної громади, - повідомляє управління ДСНС України у Житомирській області.

.

Житомирська область: рятувальники посилили протипожежний контроль в районі, де від опіків полум’ям загинула дитина

Проведення заходу, перш за все, спричинене трагічною пожежею, що призвела до травмування 11-річного хлопчика. Дитина внаслідок загоряння отримала близько 60 % опіків тіла. Майже 2 тижні лікарі боролися за життя малюка, однак ураження виявились занадто серйозними і він помер.

Під час спільного брифінгу для засобів масової інформації інспектор Радомишльського районного сектору Віталій Стеценко та виконуючий обов’язки старости Верлоцького старостинського округу Олександр Кобилинський наголосили на необхідності спільної боротьби з пожежами в оселях.

Відпрацьовуючи житловий сектор, фахівці ДСНС з дозволу господарів оглядали стан печей, електро- та газових приладів, надавали поради по безпечному їх використанню.

У місцевій школі рятувальники познайомили учнів з небезпекою, що чатує навесні. Фахівці ДСНС закликали не спалювати сухостій після найближчого потепління та вчасно чистити комин. Також рятувальники зупинились на проблематиці виявлення вибухонебезпечних предметів, а також виходу населення та тонку кригу.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up