Житомирська область: рятувальники долучилися до «Ярмарки професій»

Житомирська область: рятувальники долучилися до «Ярмарки професій»

У Попільнянському районі рятувальники занйомили пдлітків зі своєю професією та підліткам розповідали про те, якими  особистісними якостями та фізичною підготовкою повинен володіти рятувальник. Про це інформує управління ДСНС України у Житомирській області.

Так, 23 лютого з метою ознайомлення підростаючого покоління з однією з найважливіших і мужніх професій – рятувальника, співробітники Попільнянського районного сектору Управління ДСНС Житомирщини взяли участь в «Ярмарку професій». Захід відбувся за ініціативи Попільнянського центру зайнятості в будівлі центрального районного будинку культури смт Попільня.

Також представники ДСНС ознайомили школярів з вищими навчальними закладами ДСНС України, в яких можна отримати дану героїчну професію, з переліком спеціальностей, з умовами вступу до них тощо.

Далі вогнеборці розповіли про свою службу та ситуації, з якими їм доводилося стикатися в робочі будні. Діти задавали багато цікавих запитань, що стосуються професійної діяльності пожежних, їх фізичної форми, багажу знань на які співробітники ДСНС відповідали з великим задоволенням.

Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері. Підлітки із задоволенням ділилися враженнями один з одним від побаченого і відзначили, що робота рятувальника дуже складна та відповідальна, тому що вони одні з перших приходять до людей на допомогу в екстремальних ситуаціях.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up