Житомирська область: рятувальники долучилися до «Ярмарки професій»

У Попільнянському районі рятувальники занйомили пдлітків зі своєю професією та підліткам розповідали про те, якими  особистісними якостями та фізичною підготовкою повинен володіти рятувальник. Про це інформує управління ДСНС України у Житомирській області.

Житомирська область: рятувальники долучилися до «Ярмарки професій»

Так, 23 лютого з метою ознайомлення підростаючого покоління з однією з найважливіших і мужніх професій – рятувальника, співробітники Попільнянського районного сектору Управління ДСНС Житомирщини взяли участь в «Ярмарку професій». Захід відбувся за ініціативи Попільнянського центру зайнятості в будівлі центрального районного будинку культури смт Попільня.

Також представники ДСНС ознайомили школярів з вищими навчальними закладами ДСНС України, в яких можна отримати дану героїчну професію, з переліком спеціальностей, з умовами вступу до них тощо.

Далі вогнеборці розповіли про свою службу та ситуації, з якими їм доводилося стикатися в робочі будні. Діти задавали багато цікавих запитань, що стосуються професійної діяльності пожежних, їх фізичної форми, багажу знань на які співробітники ДСНС відповідали з великим задоволенням.

Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері. Підлітки із задоволенням ділилися враженнями один з одним від побаченого і відзначили, що робота рятувальника дуже складна та відповідальна, тому що вони одні з перших приходять до людей на допомогу в екстремальних ситуаціях.

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up