Житомирська депутатка Ірина Ярмоленко представила свій план дій зі зменшення використання пластику в Житомирі

Житомирська депутатка Ірина Ярмоленко представила свій план дій зі зменшення використання пластику в Житомирі

29 березня депутатка, авторка проекту рішення зі зменшення використання поліетиленових пакетів Ірина Ярмоленко комунікувала з виконавчою владою та  представниками брендоутворюючих торгових мереж міста.

Аби ініціатива не залишилася лише на папері, Ірина на круглому столі представила свій ряд дій. Вона вважає, щоб проект вдався, усі житомиряни, а також стейкхолдери, мають працювати спільно.

«Ми плануємо опублікувати елементарні пам’ятки біля смітників з правилами поводження сміття. На кшталт,  зв’язуй торбину, прибирай за домашнім улюбленцем, відвозь відходи на склотару та здавай макулатуру у відведених місцях, зменшуй використання пластику, який розкладається 300-600 років» – сказала Ірина.

Також молода лідерка повідомила, що в рамках ініціативи закликає усіх підприємців міста, які використовують у своїй діяльності багато поліетиленових пакетів підписати Декларацію про наміри зменшення пластику, і на вхідних дверях магазинів опублікувати свої пам’ятки з елементарними правилами поводження з пластиком та іншими відходами.

«Недостатньо лише комунікаційного проекту. Необхідна загальноміська ініціатива «Житомир – дружній до навколишнього середовища» – резюмувала Ярмоленко.

Депутатка коротко представила своє бачення, і сподівається, що такі зустрічі стануть дієвою практикою у спільній боротьбі за зелене навколишнє середовище.

Нагадаємо, 23 березня Ірина організувала четверту толоку спільно з молоддю та школярами, і зібрала вантажівку сміття на території яру. А втілення проекту зі зменшення пластику запозичила в колег з Європи, а також Львова та Києва і почала втілення ідеї ще з жовтня 2018 року. Влада міста довгі три місяці під усілякими приводами відмовлялася публікувати проект рішення опозиційної депутатки, та зрештою вже в квітні на сесії голосуватимуть за дану ініціативу.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up