Житомирщина встановила рекорд України із садіння лісу

Житомирщина встановила рекорд України із садіння лісу

Диплом Книги рекордів України вручено сьогодні  Віктору Сахнюку, начальнику Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

«За сприяння у встановленні рекорду України … під час проведення акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» у рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet»…», - зазначається в дипломі.

Подяки за сприяння в реалізації Міжнародної екологічної акції оголошено і окремим керівникам державних лісогосподарських підприємств та спеціалістам управління.

Варто зазначити, що 30 жовтня, в день проведення акції Житомирщина висадила найбільше дерев серед усіх областей України: майже 14 тисяч осіб разом посадили 1,5 мільйона дерев, - повідомляє пресслужба ЖОУЛМГ.

У ході лісовідновних робіт та заходів з доповнення культур загалом в області висаджено 40,3 мільйона сіянців різних лісових порід.

Протягом 2021 року висаджено 6208 гектарів лісових культур. На площі майже півтори тисячі гектарів проведено сприяння природному залісненню. Відтак запланований на рік показник лісовідновлення лісівники області виконали на 106 відсотків.

Максимум зусиль лісівники області  спрямовали на заліснення лісових ділянок, постраждалих від пожеж – таких лісів створено понад 2000 гектарів.

На разі лісокультурні роботи в державних лісогосподарських підприємства області завершуються. 

Проте ще триває інвентаризація лісових культур. По її завершенню лісівники точно знатимуть, як прижилися молоді насадження та які ділянки потребуватимуть особливої уваги в наступному році.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (2)
  • Люба Лозко

    Бо вже лісу нема..😢😢😢
  • Олег Савелко

    І самий більший рекорд по вирізанню,Житомирщина.

keyboard_arrow_up