Житомирщина приєднається до мережі з 23 Співдія-хабів, які будуть надавати гуманітарну допомогу населенню

Житомирщина приєднається до мережі з 23 Співдія-хабів, які будуть надавати гуманітарну допомогу населенню

Про гуманітарну ініціативу повідомив голова військової адміністрації Віталій Бунечко.

Нещодавно Віталій Бунечко мав нагоду зустрітися із заступницею Міністра молоді та спорту України Марини Попатенко та представниками ЮНІСЕФ, щоб обговорити реалізацію важливої державної ініціативи «Співдія» та відкриття обласного молодіжного центру, зокрема для переселенців, які перебувають на Житомирщині.

Війна торкнулася усіх, не стала виключення і молодь. Понад 2 мільйони молодих людей стали внутрішньо переміщеними особами і ще близько 3 мільйонів були змушені покинути країну. На Житомирщині зараз перебуває близько 50 тисяч молодих людей і дітей, які були змушені покинути свої домівки і переїхати у більш безпечні місця. 

 Завдяки співпраці держави та громадських організацій зараз створюється мережа з 23 Співдія-хабів у 18 регіонах України, в тому числі в Житомирській області. Серед основних послуг, що надаються Співдія-хабами, є гуманітарна допомога населенню: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка тощо, психологічна й юридична підтримка. Приємно, що з перших днів війни молодь, молодіжні організації та молодіжні центри стали самоорганізованими сервісними хабами Держави.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up