Житомирщина - на 4 місці в Україні за відвідуванням туристів

Житомирщина - на 4 місці в Україні за відвідуванням туристів

Вперше Житомирщина посіла 4 місце серед областей України за кількістю туристів, які відвідали область у 2018 році. Найбільше туристів - із Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Італії.

Такі дані надає Житомирський обласний туристичний інформаційний центр, - пише сайт Житомирської ОДА.

За словами директора ТІЦу Василя Кравчука, Житомирщина вперше вийшла на такий високий показник у туристичній сфері.

«За підсумками 2018 року Житомирщина вперше посіла 4 місце серед областей України за відвідуванням внутрішніх туристів. Такий високий показник маємо навіть попри те, що у нас зменшилась кількість номерного фонду у готелях на 12%. Незважаючи на це у нас збільшилась кількість туристів із 72 тисяч до 85,5 тисяч, а це ті люди, які залишились на ночівлю у готелях. Також на 16,2% зріс туристичний збір, який за рік на Житомирщині склав понад півмільйона гривень», – розповів Василь Кравчук.

Найпопулярнішими туристичними місцями у 2018 році стали:

 • Музей космонавтики у м. Житомир;
 • Камінне село в Олевському районі;
 • Кляштор Босих Кармелітів у м. Бердичів;
 • Замок Радомисль у Раломишлі;
 • Скеледром у с. Дениші Житомирського району.

«Найбільше туристів на Житомирщині із Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Італії. Цікаво те, що саме із Ізраїлю та Італії люди приїжджають до нас за медичним туризмом – на лікування зубів, спини тощо. Тому саме цей напрямок туризму нам потрібно розвивати», – акцентував керівник ТІЦу.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (2)
 • Sergey Zaytsev

  Ира Зайцева
 • Elena Malinovskaya

  це заробітчани додому ідуть... туризм....ха ха
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up