«Житомиргаз» не виставляє рахунки мешканцям багатоповерхівок, де встановлені прибудинкові лічильники

«Житомиргаз» не виставляє рахунки мешканцям багатоповерхівок, де встановлені прибудинкові лічильники

Наразі рішення Апеляційного суду Житомирської області щодо визнання незаконним встановлення прибудинкових лічильників обліку газу ПАТ «Житомиргаз» та «Житомиргаз Збут» призупинено.

Зараз «Житомиргаз» подав касаційну скаргу, ухвала якої призупинила рішення Апеляційного суду. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Наступні кроки по облгазу ми вже будемо приймати після рішення Касаційного суду. Але зараз у нас працює служба ДБК, яка фіксує порушення, що вже підтверджені Апеляційним судом, по встановленню будинкових лічильників, і суми штрафів за них досить великі», - повідомив Сергій Сухомлин.

Окрім того, міський голова зазначив, що «Житомиргаз» припинив виставляти платіжки мешканцям багатоповерхівок, де були встановлені будинкові лічильники.

«Якось на одному телеканалі "Житомиргаз" назвав це популізмом, але у мене є цікавий факт. Після рішення суду «Житомиргаз» зовсім не виставляє рахунки мешканцям тих будинків, які обладнані прибудинковими приладами обліку», - сказав мер.

Також Сергій Сухомлин відзначив, що деякі люди після встановлення прибудинкових лічильників, встановили  індивідуальні лічильники в свої квартири, внаслідок чого суми в їхніх платіжка значно зменшились.

«У нас є статистика по таких квартирах, якщо до цього вони платили за новими платіжками облгазу приблизно 400-450 грн, то після встановлення лічильника індивідуально в квартирі сума стала 150 грн. Тобто, у 3 рази менша сума. Тому я думаю, що рішення Апеляційного суду було абсолютно справедливим, і будемо розраховувати на обєктивний  розгляд цієї справи вже у Касаційному суді», - зазначив Сергій Сухомлин.

Алла Герман


 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up