Житомир здійснив ще один крок у створенні єдиної міської геоінформаційної системи

Житомир здійснив ще один крок у створенні єдиної міської геоінформаційної системи

Мета цієї програми – створення єдиного банку геопросторових даних міста Житомира та покращення порядку прийняття рішень міською радою в сфері розробки та реалізації інтегрованого плану розвитку міста.

 

Сьогодні, 30 серпня, в рамках проекту  «Інтегрований розвиток міст в Україні» Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «GIZ» підписали Протокол про реалізацію програми «Створення та ведення Містобудівного кадастру в місті Житомирі».

Створення єдиного банку геопросторових даних шляхом застосування підходів інтегрованого міського розвитку дозволить швидко і зважено приймати рішення у всіх сферах діяльності міста, а також  отримувати актуальну інформацію про будівельні процеси в місті в режимі реального часу.

«Новий Містобудівний кадастр в місті Житомирі має бути загальнодоступним та допоможе підвищити рівень надання послуг у всіх сферах життя містян», - зазначив директор проекту «Інтегрований розвиток міст України» Матіас Брант.

Своєю чергою місто бере на себе зобов’язання сформувати Службу містобудівного кадастру і гарантує її постійну роботу та фінансування у повному обсязі. А уряди Німеччини та Швейцарії надають фінансування на вдосконалення технічної та програмної інфраструктури, необхідної для побудови Містобудівного кадастру.

Протокол набуває чинності з моменту його підписання і діє до 31 грудня 2018 року.

Нагадуємо, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Житомира в ньому беруть участь Полтава, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.

Алла Гетьман

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up