Житомир та китайський Хулун-Буір підписали меморандум про співпрацю

14 травня було підписано Меморандум про співпрацю між містами Житомир  та Хулун-Буір. Зустріч керівництва Житомирської міської ради та представників делегації  міста Хулун-Буір (Китайська Народна Республіка) відбулася в прес-центрі міської ради.

Житомир та китайський Хулун-Буір підписали меморандум про співпрацю

Меморандум передбачає співпрацю та обмін в економічній, громадській та гуманітарній сферах, - повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин подякував представникам міста Хулун - Буір за співпрацю та налагодження партнерських стосунків між містами. Заступник міського голови м. Хулун - Буір пан Чень Чжи, у свою чергу,  висловив сподівання, що підписання документу стане початком плідної спіпраці та доброї дружби між містами.

Довідково:

Хулун-Буір знаходиться у східній частині автономного району Внутрішня Монголія (КНР). Округ названий на честь озер Хулун-Нур і Буйр-Нуур, що знаходяться на його території. Площа - 262,9 тис. км². На території округу розміщено 8 торговельних портів державного значення другого класу, з яких “Манчжурія” є найбільшим. Також наявні два аеропорти - “Хайлаер Дуншань” та “Маньчжоу Сіцзяо”. Хулун-Буір - це колиска етнічних меншин та кочових народів на півночі Китаю, яка є надзвичайно багатою на місцеві звичаї та обряди, дорогоцінні пам'ятки культури та історії, неймовірно смачну місцеву кухню, що в купі надає округу Хулун-Буір виняткового шарму .

 

Коментарі (5)
 • Sergey Moroz

  Супрунутые))))
 • Людмила Блащук

  Чим не путіноїди?!
 • Ihor Pirogok

  Хунвейби́ны Житомирщины.Хай живе Суко Млин.

  Сергій Сухомлин підписав Меморандум про співпрацю з містом Хулун-Буір
  Меморандум передбачає співпрацю співпрацю та обмін в економічній, громадській та гуманітарній сферах.
  Готовиться командировка для обмена опытом во главе с Арашуняном и борцами за демократию во главе с Галагузой . Наша делегация готова пройти курс молодого хуйвенбина в районе красных фонарей.
  Хулун-Буір знаходиться у східній частині автономного району Внутрішня Монголія (КНР). Округ названий на честь озер Хулун-Нур і Буйр-Нуур, що знаходяться на його території. Площа - 262,9 тис. км².
  Земля там пустынная, воды нет, полей нет, парков нет, но есть два аэропорта. Поэтому СукоМлину есть куда стремиться, что бы и в Житомире не было воды, травы, деревьев и прочегот ненужного.
  Китайские товарищи подарили городу Житомир для пластунов и сасунов ( что одно и тоже) 675.000 цитатников Мао, которые будут раздоваться на Рождество католическое, но при этом уже завтра каждый может получить ЦИТАТНИК МАО, в кинотеатре Украина вместе с бесплатным билетом на фильм Еб Ман — признанный мастер кунг фу. Билеты и цитатники выдает Саша Раб ин Ович.
 • Сергей Винничек

  НЕ БЫЛА "УКРАИНА" ПОД КИТАЁСАМИ - БУДЕТ !!!

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up