Землевпорядники Житомирщини з початку року надали громадянам більше 90 тисяч адміністративних послуг

Фахівці землевпорядної служби Житомирської області з початку року надали громадянам 90,5 тисяч адміністративних послуг. Більшість з них – 75,6 тис. (84%) – безкоштовні, решта – 14,9 тис. (16%) – надані на платній основі.

 

Землевпорядники Житомирщини з початку року надали громадянам більше 90 тисяч адміністративних послуг

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники спрямували до бюджету 1,2 млн гривень. Найбільші надходження – у розмірі 954,2 тис. грн – отримано за надання 12 тисяч витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 166,5 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За здійснення державної експертизи 248 об’єктів документації із землеустрою та землеоціночних робіт бюджет поповнено на 23,8 тис. гривень.

З числа безоплатних адміністративних послуг найбільш запитуваними стали проведення державної реєстрації земельної ділянки (24713) та видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (9074).

Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам в Овруцькому (8825), Хорошівському (7762) та Новоград-Волинському (7376) районах Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 
Новини за темою
Коментарі
17:55 У Житомирі відбудеться чемпіонат області з плавання “Містер Батерфляй” 17:27 У Житомирській ЗОШ № 32 пройшов день цивільного захисту 17:04 План зовнішніх інвестицій ЄС для Житомирщини 17:00 Родині з Новограда-Волинського, яка взяла на виховання 5 дітей, придбали будинок за майже 2 млн грн 16:48 Житомирський театр ляльок запрошує на свої вистави 16:40 Футзалісти Житомирщини стали чемпіонами України серед юнаків 2003-2004 рр. н. 16:04 За останні 6 років на території Житомирської області було зафіксовано 14 випадків малярії 15:59 Заступник мера розповів про ймовірні маршрути нових автобусів 15:40 У Житомирі відбуваються пам’ятні заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи 15:28 «Дорога життя»: прогулянка містом для житомирянки закінчилась гіпсом 15:25 У Бердичеві на території деревообробного підприємства горіли відходи деревини 15:19 Власникам МАФів у Житомирі зменшили розмір пайової участі на 20%, втім, підприємцям цього замало 15:05 47 млрд грн. на дороги: що буде побудоване за ці кошти

На сьогоднішній день міська рада не може контролювати доступ до системи відеоспостереження «Безпечне місто», бо приватна...

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак розповів про важливі зміни в управлінні дорожньою...

У продовження теми ми розповімо вам про статки родини народного депутата України Ірини Суслової.

Про це інформує Житомирський лабораторний центр МОЗ  України, адже 25 квітня відзначався Всесвітній день боротьби проти малярії.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up