Землевпорядники Житомирщини з початку року надали громадянам більше 90 тисяч адміністративних послуг

Землевпорядники Житомирщини з початку року надали громадянам більше 90 тисяч адміністративних послуг

Фахівці землевпорядної служби Житомирської області з початку року надали громадянам 90,5 тисяч адміністративних послуг. Більшість з них – 75,6 тис. (84%) – безкоштовні, решта – 14,9 тис. (16%) – надані на платній основі.

 

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники спрямували до бюджету 1,2 млн гривень. Найбільші надходження – у розмірі 954,2 тис. грн – отримано за надання 12 тисяч витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 166,5 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. За здійснення державної експертизи 248 об’єктів документації із землеустрою та землеоціночних робіт бюджет поповнено на 23,8 тис. гривень.

З числа безоплатних адміністративних послуг найбільш запитуваними стали проведення державної реєстрації земельної ділянки (24713) та видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (9074).

Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам в Овруцькому (8825), Хорошівському (7762) та Новоград-Волинському (7376) районах Житомирської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 
0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up