Землевпорядники Житомирщини опрацювали майже 62 тисячі заяв

Землевпорядники Житомирщини опрацювали майже 62 тисячі заяв

З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області прийняли та опрацювали 61783 заяви громадян з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому за тиждень землевпорядники опрацьовують близько 2100 таких заяв.

Про це повідомляє головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Найчастіше громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК). Від початку 2017 року державні кадастрові реєстратори регіону зареєстрували 28440 земельних ділянок та видали 15118 витягів з ДЗК.

Найбільшу кількість ділянок зареєстрували в Овруцькому районі – 3406, а максимальну кількість витягів з ДЗК видали у Житомирському районі – 1241.

Крім того, державними кадастровими реєстраторами області з початку року надано 1775 онлайн-витягів з Державного земельного кадастру, заяви на які надійшли через мережу Інтернет.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 28 ЦНАПах. 

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Корупційні схеми директора найбільшого лісництва Житомирщини – депутата облради. Олександра Павлушенка
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up