Землевпорядники Житомирщини опрацювали 125 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Землевпорядники Житомирщини опрацювали 125 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області опрацювали 124,8 тис. заяв громадян та юридичних осіб з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на Житомирщині залишаються реєстрація земельних ділянок та надання витягів із Державного земельного кадастру.

Цього року землевпорядники зареєстрували 55 589 земельних ділянок. Найбільше ділянок внесли до Державного земельного кадастру у Хорошівському (6 301), Овруцькому (6 124) та Житомирському (5 853) районах Житомирської області.

Також з початку року кадастрові реєстратори землевпорядної служби області надали 31 742 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше витягів видано у Черняхівському (2 837), Житомирському (2 564) та Новоград-Волинському (2 305) районах Житомирської області.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
План зовнішніх інвестицій ЄС для Житомирщини План зовнішніх інвестицій ЄС для Житомирщини
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up