Замміністра похвалив медиків Житомирщини, які першими почали класифікувати звернення пацієнтів

Лікарі Житомирщини обійшли своїх колег по всій Україні, почавши першими впроваджувати міжнародну класифікацію причин звернення до сімейного лікаря.

 

Замміністра похвалив медиків Житомирщини, які першими почали класифікувати звернення пацієнтів

Про це 21 липня розповів заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський, який відвідав Житомир у рамках робочого візиту для зустрічі з медиками області.

“Основна причина візиту — відкриття тренінгу первинної ланки по впровадженню міжнародної класифікації причин звернень до сімейного лікаря. Міністерство співпрацює з  Всесвітньою спілкою сімейних лікарів (WONCA) і ми отримали ліцензію на використання класифікації причин звернення до сімейного лікаря. Це зміна філософії роботи лікаря-”сімейника””, - розповідає  Олександр Лінчевський. За словами посадовця, цей принцип роботи впроваджений у 40 країнах світу і це один з кроків “безпаперового” життя на провідній ланці.

“Ми говоримо про те, що ця класифікація у кінцевому підсумку дає можливість лікарю більше спілкуватися з пацієнтом. Ми отримуємо об'єктивну інформацію, об'єктивну статистику того, що відбувається, ми розуміємо реальний стан справ щодо причин звернення, реальну завантаженість лікаря-сімейника. Паралельно ця система, яка запускається, стане частиною системи e-Health, вона позбавляє лікарів від паперової роботи в принципі. Цього ніколи не було раніше”, - пояснює заступник міністра охорони здоров’я.

Також Лінчевський відзначив Житомирську область, де лікарі-”сімейники” самостійно зібралися і тепер спільно з департаментом і тренерами, підготованими Міністерством, організовують тренінг з впровадження цієї системи для своїх лікарів.

“Це перша область. Саме житомиряни зібралися і проводять те, що має бути в кожній області. Можна закуповувати комп'ютери, видавати чудові накази, але поки лікарі самостійно не навчаться працювати по-новому - нічого не запрацює. Нам дуже приємно бачити житомирську спільноту “сімейників”, котрі почали цю роботу першими”, - підсумував Олександр Лінчевський.

Анастасія Кузьмич

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up