Задля будівництва нового корпусу гімназії № 23 необхідно знести декілька будівель

Задля будівництва нового корпусу гімназії № 23 необхідно знести декілька будівель

Поки що питання будівництва нового корпусу остаточно не вирішено. Головний архітектор міста вважає, що територія навколо гімназії потребує реновації і вносить корективи в план території.

Баченням ситуації поділився на своїй сторінці у Фейсбук головний архітектор міста Юрій Безбородов.

"Наразі ситуація навколо 23-ї гімназії доволі цікава. Поки що чекаємо на прийняття депутатами рішення стосовно долі школи - проектуємо та будуємо чи ні? Але вже зараз всім зрозуміло - гімназія перенавантажена. Ремонт старого корпусу не вирішує її сучасні потреби, бо освітній заклад не відповідає вимогам до кількості учнів в аудиторіях (зараз їх там по 40 чоловік у класі).

Розташування нового корпусу гімназії та технологічні проїзди потребують знесення декількох будівель (взагалі вся прилегла територія потребує реновації). Ну і, звичайно, цікава сучасна архітектура будівлі, планувальні рішення, що з'єднають новий корпус з існуючим, всі вимоги до інклюзії та безбар'єрного середовища, концепція "Нової української школи" - все буде враховано".

Нагадаємо, нещодавно відбулося засідання робочої групи, під час якого ухвалили рішення щодо будівництва нового корпусу гуманітарної гімназії №23.

 

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up