Забуті обіцянки. Будівництво

Забуті обіцянки. Будівництво

Сучасні станції доочистки води, зменшення ціни на тепло та воду, побудова спортшколи водних видів спорту, соціальні магазини, нова транспортна концепція, індустріальний парк, аеропорт, комплексний ремонт мікрорайонів Польової та Крошні – все це та багато іншого обіцялося міською радою та її головою за останні три з половиною роки.

Складається враження, що ті, хто давали ці обіцянки, самі вже не всі пам’ятають.

Відновлення роботи аеропорту було одним із рекламних меседжів міського голови під час виборів. Але за чотири роки віз і досі там. Декілька разів анонсували відкриття аеропорту, «майже» відкривали, коли на камери садили літаки та давали численні інтерв’ю. Але аеропорт досі не працює, ймовірно, не буде працювати в найближчому майбутньому повноцінно як аеропорт, буде використовуватися для технічного обслуговування літаків.

Аналогічна історія з інвестиційним парком, про який влада останнім часом забула та мовчить. Коли його створювали, виділялися кошти на проекти та будівництво, відводилися земельні ділянки – розмов було багато. Тоді міський голова розповідав, що ледь не черга стоїть інвесторів, які мають бажання інвестувати в нього. Однак через три роки про ці плани всі забули, як і про 3000 нових робочих місць. Попри те, що індустріального парку поки немає і не зрозуміло, яка його подальша доля, його одного разу навіть встигли перейменувати.

Загалом з будівництвом в цієї міської влади якось не складається. Розпочинають багато усього, а до кінця довести нічого не можуть. А те, що добудовують, виявляється утричі дорожчим, ніж планувалося, наприклад, як вийшло з гімназією №3.

Ремонти доріг – це взагалі окрема фішка міської ради, коли зрізаний асфальт з однієї вулиці везуть на іншу та підсипають ями, які утворилися там від того, що до цього там теж зрізали асфальт. На жаль, стало нормою, коли асфальтне покриття зрізається і залишається на декілька тижнів або і місяців, навіть відповідних дорожніх знаків ніхто не встановлює.

У травні 2016 року відбувся всеукраїнський конкурс туалетів для Житомирського гідропарку. Переможця обрали, але за три роки міська влада так і не спромоглася побудувати туалет у гідропарку.

Микола Череднік

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (3)
  • Снежана Витовская

    Полімерні наливні підлоги, утеплення фасадів, ремонт квартир та багато інших послуг надає Ів Буд https://tepluydim.com.ua/
  • Peter Khabaznya

    Зате на нові проекти кошти тратять...
  • Анатолий Петрович Ширченко

    Як так,забуті?!https://youtu.be/b_Ap2lvvFcg
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up