З початку року фахівці Держгеокадастру Житомирщини опрацювали 340 запитів на публічну інформацію

З початку року фахівці Держгеокадастру Житомирщини опрацювали 340 запитів на публічну інформацію

Від початку 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 340 запитів, які подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 293 запити. Ще 30 запитувачів мають статус юридичних осіб, 14 запитів надійшло від громадських об’єднань та 3 – від засобів масової інформації.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою – 247, ще 49 запитів подані персонально та 44 – надіслані поштою.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Відео дня

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Продаж авто: скільки платити податків 16:06 Повірка лічильника води: що потрібно знати 15:45 У Житомирі чоловік замаскував коноплі, які сягали людського зросту, у кукурудзі та малині 15:24 Дві жительки Житомирщини втратили більше 100 тис. грн, перейшовши за лінками для «підтвердження платежу» Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 15:00 За добу на Житомирщині ліквідовано 4 пожежі 14:40 Малий та середній бізнес може отримати грант до 150 000 грн на юридичний супровід: як долучитися 14:20 З історії у забуття: у Житомирі остаточно знесли кінотеатр «Першотравневий» play_circle_filled 14:00 «Доступні кредити 5-7-9%»: від початку 2025 року підприємці Житомирської області уклали 646 пільгових кредитних договорів 12:49 На Житомирщині 100 працівників з інвалідністю мають цьогоріч адаптовані робочі місця 12:20 Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Житомира з баскетболу 3х3 12:00 Житомирщина вимирає: у 2025 на кожного новонародженого припадає троє померлих 11:40 Звягель запрошує на заходи до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»: програма 11:20 СБУ та Нацполіція затримали у Житомирі рекетира на повторному вимаганні «боргу» ще з одного підприємця 11:00 До 5 років позбавлення волі засуджено житомирянина, який напав на свого сусіда з ножем 10:40 У Бердичівському районі двоє підлітків побили 8-річного хлопчика: батьки відмовилися подавати заяву 10:20 Малинська міська рада скасувала результати конкурсу на посаду директора лікарні, який виграла PR-менеджерка 10:00 На Звягельщині випадковий водій допоміг повернути 6-річного хлопчика, який втік з подвір`я і блукав трасою 09:40 За добу противник втратив 1180 вояків, 135 БПЛА, 47 артсистем 09:20 180 бойових зіткнень - оперативна інформація станом на 08:00 18 липня щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up