З міського бюджету виділять майже 6 тис грн на стерилізацію безпритульних тварин

З міського бюджету виділять майже 6 тис грн на стерилізацію безпритульних тварин

Депутати міської ради затвердили програму «Житомир - дружнє місто до тварин» на 2018-2020 р.

Програмою передбачається виконання наступних завдань:

• виконання в масовому об’ємі заходів щодо належного поводження з безпритульними тваринами (відлов, стерилізація, щеплення від сказу, підбір загиблих тварин тощо);

• впровадження електронної бази даних обліку, реєстрації та ідентифікації безпритульних та домашніх тварин;

• розробка і впровадження системи інформаційно-просвітницьких заходів щодо гуманного поводження з безпритульними тваринами, прилаштування безпритульних тварин, пропагування стерилізації домашніх тварин тощо;

• створення ветеринарної клініки, кабінету функціональної діагностики, центру каністерапії (метод лікування і реабілітації з використанням спеціально відібраних і навчених собак) та кінологічного центру.

Від реалізації програми очікують збільшення стерилізації безпритульних тварин до 55%, зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста що призведе до зниження випадків укусів людей безпритульними тваринами.

Для того, щоб зупинити зростання популяції необхідно стерилізувати щонайменше 70% всіх собак на вулиці, що дозволить довести чисельність безпритульних тварин до мінімального рівня, комфортного для міського середовища.

Нагадаємо, що в місті повністю реалізовано проект Бюджету участі, що передбачав закупівлю чіпів для ідентифікації тварин.

Аліна Бойко

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up