Юні житомиряни - серед 100 найталановитіших літераторів України

Юні житомиряни - серед 100 найталановитіших літераторів України

15-16 вересня 2018 року у Чернівцях за підтримки БФ «Я Майбутнє України» відбувся І Міжнародний дитячий літературний Фестиваль «Literature Future”.

Метою фестивалю є популяризація читання дитячої літератури, виявлення творчих та обдарованих дітей. В рамках фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів ЗНЗ зі всієї України. В конкурсі взяли участь понад 1000 учасників, серед яких журі обрали 100 найталановитіших!

Приємно, що серед ста талантів України є учні нашого міста - Туранська Діана та Матвєєв Ілля - вихованці Житомирської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи 22 ім. В.М.Кавуна. Юні письменники відвідали Фестиваль та привезли додому грамоти, подарунки та море вражень від зустрічей з талановитими та відомими українцями: Олегом Скрипкою, Вадимом Крищенком, Валерією Ходос, Лавікою, Пєтєю Кокудаєвою і багатьма іншими, взяли участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах . А школа, в якій навчаються діти, отримала відзнаку «Тут навчається Майбутнє Украіни». Вітаємо переможців! Житомир пишається своїми юними талантами.

 

 

 

 

2
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up