Японське місто Нагоя допоможе Житомиру

Японське місто Нагоя допоможе Житомиру

Муніципалітет японського міста Нагоя спільно з японсько-українською культурною асоціацією «JUCA» розглядають можливість благодійної допомоги нашому місту.

Про це йшлося під час онлайн зустрічі секретаря міської ради Віктора Клімінського з директором департаменту міжнародних відносин мерії Нагоя Нішікавою Шухей, - повідомляє міська рада. «Ми розуміємо, що дороговартісно і довго передавати гуманітарну допомогу напряму. Тому ми шукаємо можливість зробити це разом з польськими партнерами. Працюємо над оптимальним варіантом вирішення питання», — сказав Нішікава Шухей.

«Ми дійсно вражені допомогою, яку ви надаєте житомирянам у Нагої. Вражені тим, що за тисячі кілометрів люди згуртувалися і виказали можливість бути корисними українським містам. Ворог продовжує тактику знищення нашої енергосистеми, знищення міст і сіл… Ми обладнали Пункти Незламності, аби у відсутності світла обігріти і прихистити людей. Постійно скеровуємо допомогу на потреби військових. Тому вдячні вам за ініціативу. Адже підтримка наших друзів — це можливість допомогти потребуючим містянам та переселенцям, ще краще облаштувати наші Пункти Незламності. Але головне - відчути єдність всього світу у нашому протистоянні», — сказав Віктор Клімінський, секретар міської ради.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Андрій Бичков

    Чекаєм сухомлина в кімоно. Хонішуааа. 🤣

keyboard_arrow_up