Як у Житомирі відзначать День державного прапора та 26-у річницю Незалежності України

План заходів, які пройдуть 23 та 24 серпня у Житомирі, обговорили та затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міськради, яке відбулося 19 липня.

Як у Житомирі відзначать День державного прапора та 26-у річницю Незалежності України

«У числі заходів – прем’єра національного художнього фільму «Червоний», літературно-мистецький вечір «Шевченко – наймодерніший українець». Відзначення Дня Прапора  традиційно розпочнеться 23 серпня  із підняття прапора на майдані Корольова. На житомирян та гостей міста  чекатиме фестиваль патріотичної пісні у літньому театрі «Ракушка», фотоярмарок «Краса України». У церквах міста відбудуться  загальміські молебні», - розповіла заступниця начальника управління культури міської ради Наталія Марчук.

Члени виконкому поцікавилися, чи відкриють пам’ятник Олегу Ольжичу до 110-ї річниці з Дня його народження.

«Чому на 24 серпня так і не запланували відкриття пам’ятника Олегу Ольжичу?», - запитала Марія Бовсуновська. Наталія Марчук відповіла, що за інформацією комунальних служб, відкрити встигнуть швидше за все лише сквер.

У результатті члени виконавчого комітету підтримали рішення включити до плану заходів пункт відкриття скверу та пам’ятника Олегу Ольжичу за умови їх готовності до 24 серпня.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up