Як сформувати ефективну мережу закладів охорони здоров’я? Практика Житомирських ОТГ

Як сформувати ефективну мережу закладів охорони здоров’я? Практика Житомирських ОТГ

Компоненти формування спроможної мережі надання первинних медичних послуг в ОТГ Житомирської області, в рамках круглого столлу напрацювали очільники громад, представниками райдержадміністрацій та фахівців ОДА.

Зустріч пройшла у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою «U-LEAD з Європою». 

«Сьогодні ми маємо донести до управлінців на місцях необхідність формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я, яка відповідає інтересам населення. Крім того, згідно проекту будівництва нових амбулаторій за рахунок фінансової підтримки держави. Вже надіслано 54 заявки від громад та районів, тому ми надаємо інформацію про алгоритм виконання всіх робіт», - розповів Віталій Римар, радник з муніципальних послуг Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Круглий стіл розпочався із презентації ключових вимог до процесу формування мережі закладів охорони здоров’я, повідомляє експерт з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко. За його словами представникам громад надали послідовну інструкцію дій з реалізації будівництва нових амбулаторій. Окремо обговорили проблеми функціонування програмного забезпечення для закладів охорони здоров’я Ehealth.

А представник компанії розробника програмного забезпечення Юрій Жиляєв відмічає, що ця програма дозволяє підняти ефективність роботи закладів охорони здоров’я: «Крім того – це має спростити роботу і самих лікарів та персоналу. Але для того щоб ці програми ефективно запрацювали, необхідні знання та бажання. Сьогодні, з огляду на кількість присутніх у Центрі, я бачу, що бажання є, а знання ми готові допомогти здобути».

Учасники круглого столу отримали інформацію про механізм формування ефективної мережі закладів та напрацювали конкретні алгоритми вирішення проблем із будівництвом амбулаторій та впровадження сучасних технологій.

«Такі круглі столи необхідні для спільної комунікації та обміну досвідом. І дуже добре. Що сьогодні голова Новоборівської ОТГ Григорій Рудюк, вам представлятиме свій досвід формування мережі. Це є практика, яка необхідна для реформи», - наголосив Микола Суслик, начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up