Як із Святого Миколая сепаратиста зробили: відомий блогер розбирався, хто насправді винен у конфлікті

Як із Святого Миколая сепаратиста зробили: відомий блогер розбирався, хто насправді винен у конфлікті

На Ютуб-каналі відомого блогера Анатолія Шарія з'явилося відео, в якому він детально аналізує події, які сталися в Житомирі в резиденції Святого Миколая.

Нагадаємо, що актора та журналіста Рулана Мороза, який виконував роль Святого Миколая, звинуватили в сепаратизмі та зі скандалом звільнили. Підгрунтям для цього стало звернення члена Житомирського виконкому Віри Гринишиної.

Анатолій Шарій пояснює, що причиною скандалу став матеріал Руслана Мороза, який він надрукував в місцевій газеті, про секс-скандал за участю Віри Гринишиної, депутата обласної ради Олени Галагузи та заступника губернатора Олексія Ясюнецького.

Після появи відео Шарія пост самої Віри Гринишиної у Фейсбуці, на який посилалися всі загальноукраїнські ЗМІ, не враховуючи точку зору другої сторони конфлікту, зник.

Подробиці - у відео, яке активно переглядають користувачі Інтернету, наразі воно має уже майже 250 тис. переглядів.

Коментарі (6)
 • Serhij Yakimenko

  Шарій — це кремлівська шльондра, яку має бути соромно називати відомим блогером. "Відомий блогер" і "відомий московський пропагандист" зовсім не тотожні поняття, тому варто їх розділяти та називати речі правильними словами. Як можна брати інтерв’ю у ворога України, який працює на окупанта? ГАНЬБА!
 • Ludmila Andrianova

  Шарія?
 • марія

  виходячи із тієї ситуації що наразі є в країні, чому не закрили ту організацію, яка , із ваших слів не працює! одна, як ви назвали "курица" зробила провокацію, а ви такий "білий і пухнвстий" ні в чому не винуваті! Це виглядає однаково що з однієї, що з другої сторони. рильця в пушку з обох сторін! НЕ тошніть і не тріпайте нерви! Ви журналісти в Україні, а мову українську так і не вивчили!"впрочем на територии Украини возможно все"- це цитата з вашого спілкування! то якогож рожна ви до цих пір сидите в Україні!!! Чемодан, вокзал, кацапетія! там зразу з ростовського вокзалу вам правду-матку намалюють! Два бугая "воюють з куріцами" і збираїтесь дзвонити у всі дзвони, щоб вас спасали.а може на передок поїдете і там покажите свої здібності.взагалі, таке враження, що ці "куріци"попали в точку!
 • Виталий Аксенченко

  Более 428 тысяч просмотров!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up