Влада міста витратить 8 млн грн на облаштування медіатек у школах області

Влада міста витратить 8 млн грн на облаштування медіатек у школах області

До кінця 2018 навчального року у школах Житомирської області планують обладнати 20 бібліотек нового зразка.

Планується переобладнати шкільні бібліотеки на медіатеки в 20-х загальноосвітніх навчальних закладах області. Вартість типового проекту облаштування медіатеки в навчальному закладі із врахуванням будівельних робіт складає 400 тис. грн. Нині в області вже обладнали 7 сучасних медіатек та ще у 2 школах наразі ведуться ремонтні роботи.

«Сьогодні в області функціонує 7 медіатек. 5 нових бібліотек у м. Житомир, 1 — у Хорошівській гімназії та 1 — у Гришковецькій гімназії. Наразі роботи тривають у Романівській та Коростишівській гімназіях», – зазначають в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Нагадаємо, першу бібліотеку нового зразка облаштували у загальноосвітній школі №28. Нові комп’ютери, інтерактивну дошку та два телевізора освітній заклад отримав ще восени минулого року. Аби школярі мали можливість отримувати інформацію в зручному для них форматі, облаштування медіатеки проводилося з урахуванням усіх потреб дітей з інвалідністю.

Довідково: відповідно до Меморандуму про співпрацю з розвитку інклюзивного середовища, підписаного між Благодійним фондом Порошенка та Житомирською обласною державною адміністрацією, в області у 2017 р. розпочато роботу з реалізації проекту реконструкції шкільних бібліотек на сучасні медіатеки.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up