Вивчити – неможливо купити: у Житомирі запроваджена нова система складання практичного іспиту на водійське посвідчення

Вивчити – неможливо купити: у Житомирі запроваджена нова система складання практичного іспиту на водійське посвідчення

У регіональному сервісному центрі МВС в Житомирській області відбулася презентація відеореєстраторів, що фіксуватимуть процедуру прийому практичного іспиту майбутнього водія.

На жаль, до сьогодні протягом багатьох років в Україні існувала прикра тенденція з продажу несумлінними працівниками сервісних центрів МВС посвідчень водія. Інколи навіть тим, хто навіть в очі не бачив автомобіля. Отож, як бачимо, що люди, котрі ще вчора претендували на легкість процедури здобуття права на керування, вже сьогодні змушені помітно нервувати.

«Я дуже сильно переживаю. Сьогодні навіть одна помилка може коштувати мені незарахуванням іспиту», – коментує своє душевне хвилювання майбутній водій Євгеній Черепанський.

Зазначимо, що дані зміни відбулися  з метою запобігання корупції під час отримання водійського посвідчення. Як наслідок, це стане чудовим регулятором щодо зменшення кількості ДТП на житомирських дорогах. Таким чином, відтепер друга частина іспиту на права (практичне керування автомобілем  – авт.) фіксуватиме відеореєстратор .Записане відео міститиме у собі інформацію про зйомку кандидата у водії зсередини салону авто, а також і ситуації, що знаходиться поза автомобілем, а екзаменаційний запис зберігатиметься в МРЕО протягом 10 діб. 

«Відеореєстраторів у нас вистачить на всіх. Кожен екзаментатор перед прийняттям іспиту отримуватиме камеру. Активно ця практика запрацює орієнтовно до кінця січня цього року, оскільки досі ми не маємо остаточного затвердження відповідної нормативної бази з цього приводу. Але зазначу, що у відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту в майбутньому стане підставою для його недопуску до складання практики.», – прокоментував заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області Володимир Гриб.

Ірина Хоцька

Коментарі (10)
 • Иришка Борисенко

  Давно пора , ещё и тех проверять которые нарушают , два раза нарушение и пересдача - может бы думали !
 • Олег Приймачук

  Проблема не в тому що не вміють водити, а в тому, що поки не заплатиш - 100% не здаси.

  Софья Дзивинская reply Олег Приймачук

  Олег Приймачук але викладач реально вимагає знати. Фінальний іспит в школі якщо не здав - до МРЕО навіть можеш не сунутись:)

  Софья Дзивинская reply Олег Приймачук

  Олег Приймачук ДОСААФ. Дешево (відносно), хороший викладач теорії і класний практик водіння.

  Олег Приймачук reply Олег Приймачук

  Sofi Dzivinskaya цю автошколу треба рекламувати! Яка?

  Софья Дзивинская reply Олег Приймачук

  Дивно, але я без проблем здала і теорію і практичний іспит без "хабарництва". Теорія трохи важно далась бо декілька питань із технічними моментами випали, але все ж здала. А практика взагалі без питань з першого разу на механіці.
  Думаю, тут питання у тому вчив ти дійсно чи не вчив, бо викладачі в нас нічого не вимагали крім знань, навіть не натякали)

  Олег Приймачук reply Олег Приймачук

  Kostiantyn Pecherytsia я мав на увазі практичну частину екзамену - водіння.
  Хоча, якщо Ви не платили, то це гарний досвід...

  Kostiantyn Pecherytsia reply Олег Приймачук

  Олег Приймачук заперечу. Я сам здавав і нічо не платив «на ліво». Аби  помилки у відповідях виправили, бо мені одне питання по першій допомозі попалось з помилкою у відповіді.
 • Ihor Husakovskij

  Мало башляють...треба щось нове..більше будуть брать грошей за права..а останеться все як і було...
 • Александра Варлыго

  Алексей Варлиго
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up