Виконком міської ради розпочався з привітання жінок зі святом весни

Виконком міської ради розпочався з привітання жінок зі святом весни

На засіданні виконавчого комітету присутні 16 членів, головує Сергій Кондратюк.

І знову члени виконкому повернулися до питання про Різдвяний ярмарок. Член виконкому Віра Гринишина неодноразово піднімала питання нелегального продажу алкоголю під час ярмарку. "У будиночках продавали алкоголь, ми зробили рейд, зробили контрольну закупку і вільно купили коньяк" , повідомила Віра Гринишина.

 

"Ми зреагували на зауваження Віри Гринишиної, дякую їй ще раз, власник  відразу зачинив будиночок. Ці всі рейди, котрі проводились, йдуть лише на користь. Ми робимо помилки, ми знаємо, які вимоги до нас ставлять", - у відповідь сказав організатор Різдвяного ярмарку в Житомирі Олександр Ревнівцев.

 

На запитання, чи буде організовано Великодній ярмарок, Олександр Ревнівцев відповів, що не організовуватиме його, оскільки не любить заходів на один день.

Аліна Бойко

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up