Вихованці ДЮСШ «Авангард» попросили у депутатів захисту від агресивних відвідувачів басейну

Вихованці ДЮСШ «Авангард» попросили у депутатів захисту від агресивних відвідувачів басейну

На сесію Житомирської міськради 25 травня прийшли вихованці ДЮСШ «Авангард» з батьками, щоб попросити захисту від агресивних відвідувачів басейну, які жорстоко побили тренера Віталія Тищенка.

 

Батько вихованця «Авангарду» Олександр Бондарчук розповів, що 10 травня біля входу в басейн Житомирської ДЮСШ «Авангард» відвідувачі закладу Олег Грибан разом із синами жорстоко побили тренера з сучасного п’ятиборства Віталія Тищенка, внаслідок чого у нього зламана щелепа та вибиті зуби, струс головного мозку, забої тіла. Даний випадок стався в присутності вихованців басейну, внаслідок чого вони отримали моральну та психологічну травми. Після цього діти почали розповідати батькам, що Грибани постійно їх принижували у роздягальні басейну, вживали нецензурну лексику, звертаючись до них, інколи застосовували фізичну силу.

Разом з тим на сесію прийшла й інша сторона конфлікту – Володимир Грибан.

«Ми у цей басейн ходимо 18 років. Ніколи ні з ким у нас там не було конфліктів, а тим паче з дітьми. Ми допомагаємо дітям-сиротам. Я сам батько дитини», – виправдовується Володимир Грибан.

Міський голова зазначив, що попри те, що ДЮСШ «Авангард» не підпорядковується місту, депутати мають втрутитися у вирішення проблеми.

Як повідомив начальник Житомирського відділу ГУ НП в Житомирській області Михайло Сорока, зареєстровано кримінальні провадження, наразі проводиться судово-медична експертиза, яка дасть чіткий висновок про ступінь важкості тілесних ушкоджень, після чого буде прийняте рішення щодо кваліфікації дій, які відбувалися в басейні.

У результаті мер доручив підготувати звернення і направити їх до керівництва поліції, у прокуратуру міста та області, а також до обласної ради, щоб спільними зусиллями гарантувати безпеку вихованцям і тренерам ДЮСШ.

Анастасія Кузьмич

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up