Вихідні у травні 2019: скільки будемо відпочивати

Вихідні у травні 2019: скільки будемо відпочивати

У травні на українців чекає 9 офіційних вихідних та 22 робочі дні. Окрім субот та неділь, Кабмін затвердив два додаткові вихідні:

  • 1 травня – День праці;
  • 9 травня – День перемоги.

Їх Україна відпрацьовувати не буде.

Тим, хто відпочиватиме 30 квітня на честь свят Великодня, доведеться відпрацювати цей день і вийти на роботу в суботу 11 травня.

8 травня – День пам’яті загиблим у Другій світовій війні. Робочий день у цю середу буде скороченим на 1 годину.

У 2018 році Український інститут національної пам’яті ініціював перенесення вихідного дня із Дня перемоги 9 травня на 8 травня – День пам’яті та примирення. Проте Кабмін цю пропозицію ще не затвердив.

За інформацією 1+1.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up