Відсьогодні стартував конкурс на кращу скульптурну композицію воїнам Житомирщини

Відсьогодні стартував конкурс на кращу скульптурну композицію воїнам Житомирщини

З 1 серпня по 3 вересня усі бажаючі зможуть подати конкурсну роботу на кращу скульптурну композицію "Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України".

Основне завдання конкурсу - пошук найкращої концептуальної ідеї високомистецького, архітектурно-пластичного вирішення скульптурної композиції “Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України” на визначеній ділянці в південно-західній частині середмістя, враховуючи вагомість та зміст об'єкту - Комплекс Монументу Слави.

Конкурс буде проводитись у 2 тури. До участі запрошують архітекторів, скульпторів , як профі так і початківців та студентів архітектурних і художніх навчальних закладів.

"Учасникам також необхідно врахувати співмасштабність майбутньої скульптурної композиції  з існуючим Комплексом Монументу Слави та благоустроєм прилеглих територій. Крім того, конкурсні пропозиції мають передбачати заходи щодо благоустрою території навколо пам'ятника  та його візуального сприйняття у нічний час", - зазначають організатори.

Бажаючі взяти участь у Конкурсі можуть отримати вихідні дані (топографічна підоснова масштабів 1:500 та 1:2000) в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 6, м. Житомир, 10014 або за зверненням на електронну адресу департаменту містобудування та земельних відносин міської ради uma@zt-rada.gov.ua.

Аліна Бойко

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up