Вереси остаточно приєднано до Житомира: депутати схвалили рішення

Вереси остаточно приєднано до Житомира: депутати схвалили рішення

21 серпня 32 депутати Житомирської міської ради  проголосували за схвалення проекту рішення Житомирської міської ради про добровільне приєднання територіальної громади села Вереси до територіальної громади міста Житомира.

У рішенні, зокрема, йдеться: «1. Приєднати територіальну громаду села Вереси Житомирського району Житомирської області до територіальної громади міста Житомира та утворити внаслідок добровільного приєднання Житомирську міську об’єднану територіальну громаду. 2. Визначити план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади села Вереси згідно з додатком. 3. Доручити виконавчим органам Житомирської міської ради вчинити організаційні заходи щодо реорганізації Вересівської сільської  ради та її виконавчого комітету».

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що прийняття цього рішення необхідне для направлення документу до Житомирської обласної адміністрації та початку процесу об’єднання.  Меморандум про добровільне об'єднання (приєднання) територіальної громади села Вереси Житомирського району Житомирської області до територіальної громади міста Житомира буде розглядатися на наступній сесії  Житомирської міської ради після розгляду депутатськими комісіями.

«Відповідно до ст. 8-2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» схвалені місцевими радами проекти рішень про добровільне приєднання до  територіальної громади у п’ятиденний строк подаються обласній державній адміністрації для надання висновку щодо відповідності цього проекту Конституції та законам України. Обласна державна адміністрація протягом 10 робочих днів з дня отримання проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади готує відповідний висновок, що затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації, після чого місцеві ради на наступній сесії приймають рішення про добровільне приєднання до територіальної громади», - зазначив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (1)
  • Sergii Romanovych

    До остаточного приєднання ще потрібно отримати висновок ОДА та прийняти після того власне остаточні рішення.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up