В Житомирі закінчуються роботи з благоустрою для експозиції підземелля навпроти автодорожнього коледжу

В Житомирі закінчуються роботи з благоустрою для експозиції підземелля навпроти автодорожнього коледжу

Зараз продовжуються роботи з благоустрою перед відкриттям для експозиції підземелля навпроти автодорожнього коледжу. Вже можна побачити, як буде виглядати огорожа.

Нагадуємо, що за словами директора та засновника народного музею історії ремесел «Ремісничий двір» Федора Євтушенка, там буде знаходитися інсталяція:

- Ми зараз підготували інсталяцію купецького підвалу - погребу. Насправді там так і було, там були купецькі будинки. Тому в інсталяції будуть діжки з вином, пивом, посуд приблизно того часу. Ймовірно буде манекен з киркою та другим інструментом.  З нашого боку всі експонати готові. Як тільки міські служби зроблять облаштування та освітлення, ми одразу зможемо відкритися.

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (2)
  • Alexandr Zhuravel

    ДОРОГИ ДЕЛАЙТЕ,КЛОУНЫ...
  • Sergej Sergeev

    Два небольших стекла,скорее всего будут часто грязными,интересно,что будет через них видно?)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up