В Україні законодавчо закріпили поняття військово-прикладного та службово-прикладного спорту

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо започаткування службово-прикладного спорту та військово-прикладного)". Про це повідомляє Урядовий портал. 

 

В Україні законодавчо закріпили поняття військово-прикладного та службово-прикладного спорту

"За" закон, розроблений Міністерством молоді та спорту, проголосували 235 народних депутатів.

Нагадаємо, що у першому читанні проект закону був проголосований ще 5 квітня.

Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, який був присутній в залі, подякував народним депутатам за прийняття важливого рішення від імені Міністра Ігоря Жданова.

Закріплення терміну “службово-прикладний військово-прикладний спорт” на законодавчому рівні, та виділення цього спорту як окремого напряму буде сприяти його розвитку як важливої складової професіональної підготовки військовослужбовців та працівників правоохоронних органів. Поняття "службово-прикладний" та "військово-прикладний спорт" - не передбачає два окремих напрями. По суті, це єдиний напрям, який підкреслює прикладні навички та вміння, які необхідні для бойової та професійної діяльності військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Службово-прикладний спорт - сприяє набуттю навичок працівниками правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб з метою виконання своїх службових обов’язків, а військово-прикладний – військовослужбовцями.

Також законопроектом внесені зміни до ст. 43, якою передбачено гарантії підвищення спортивної майстерності спортсменам вищої категорії, які проходять військову службу в органах утворених відповідно до законів та можуть бути зараховані до таких закладів.

Сьогодні спортсменам – членам національних збірних команд України, які проходять військову службу, передбачено створення умов для підвищення їх спортивної майстерності, а для військових спортсменів вищої категорії, які не входять до національних збірних команд України, подібних умов не передбачено. Ці спортсмени також повинні мати гарантії підвищення спортивної майстерності. (Дана стаття стосується лише спортсменів вищої категорії, які проходять військову службу в органах утворених відповідно до законів).

Коментарі
14:16 Антимонопольний комітет оштрафував житомирське підприємство на 13,6 тис. грн 14:00 Сміттєпереробний завод у Житомирі: мрія чи реальність? 12:45 У Житомирі відбудеться фестиваль «Світ ляльок» 12:30 Житомирський рибоохоронний патруль зафіксував 94 порушення за 15 днів нересту 12:17 «Пласт» з кишень житомирян: де це бачено і що з того буде? 12:00 Більше 15 млн грн виділено з міського бюджету для реалізації ідей житомирян 11:52 Мати у Житомирі забрала дітей з інтернату та покинула їх на вулиці 11:38 Безкоштовна вакцина від сказу - тепер не проблема для житомирян 11:16 Збірна Житомирщини з параармрестлінгу - перша в Україні 11:00 Приватне підприємство незаконнно намагалося присвоїти три квартири, призначені для учасників АТО 10:38 Медиків Житомирських громад навчали клієнтському сервісу 10:19 Слідчі ДБР у Хмельницькому отримуватимуть біля 36 тис.грн. – наразі триває конкурс 10:00 Житомирська ОДА не буде платити кошти за неякісний ямковий ремонт доріг

З Подолу у центр міста через вулицю Шолома-Алейхема неможливо пройти.

Мікрофінансові установи з високим ступенем професіоналізму заробляють мільйони на скрутному матеріальному становищі українців.

Принаймні, 13 квітня міський голова своїм розпорядженням створив робочу групу, яка розгляне це питання.

З минулого тижня працівники ДП «Житомирський облавтодор» розпочали проведення аварійних ямкових ремонтів на місцевих дорогах...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up