В області хочуть реконструювати більше 60 пунктів первинної медичної допомоги

В області хочуть реконструювати більше 60 пунктів первинної медичної допомоги

Керівники районів та ОТГ надали пропозиції щодо виду проекту та розташування амбулаторій у сільській місцевості.

Інформацією ділиться Житомирська облдержадміністрація.

На будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 66 медичних пунктів первинної допомоги, які запропонували голови РДА та ОТГ для формування сільської мережі амбулаторій, потрібно 190 млн 758,8 тис. грн. Про це повідомляє управління охорони здоров’я ОДА.

Начальник управління Микола Суслик зазначає, що керівники населених пунктів вчасно подали пропозиції до розбудови первинної медицини у сільській місцевості. Загальна сума складає більше 389 млн грн.

«За поданням районів та громад області загалом на реалізацію мережі із 66 амбулаторій потрібно 190 млн 758,8 тис. грн. Планується будівництво 25 нових медичних пунктів, реконструкцію 19 амбулаторій та проведення капітального ремонту у 22 амбулаторіях. Крім цього, також обраховані кошти, які необхідні для забезпечення службовим житлом лікарів та транспортом, придбання медичного обладнання, розвиток телекомунікаційної інфраструктури. Орієнтовна вартість цих пропозицій складає 198 млн 358,11 тис. грн» – розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА.

На реалізацію медичних проектів у сільській області Мінрегіон виділив державну субвенцію у розмірі 155,5 млн грн, які вже є на рахунку області. Рекомендований розмір співфінансування ОТГ та районів – не менше 15%.

Житомирська ОДА оперативно узагальнила всі пропозиції із районів та об’єднаних громад і подала до Мінрегіону нову мережу надання первинної медичної допомоги.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up