Уже 800 закоханих пар на Житомирщині взяли шлюб за спрощеною процедурою

Уже 800 закоханих пар на Житомирщині взяли шлюб за спрощеною процедурою

Тепер на Житомирщині «Шлюб за добу» можна зареєструвати у п’яти містах, - повідомляє Головне управління юстиції у Житомирській області.

 З часу запровадження в Житомирі пілотного проекту «Шлюб за добу» (з 1 березня 2017 року) зареєстровано 800 шлюбів за спрощеною процедурою. Ще у двох містах – Коростені та Радомишлі, де цей проект стартував у нинішньому році, понад 100 пар вирішили отримати свідоцтво про одруження «за 24 години».

А відсьогодні зареєструвати шлюб швидко та зручно, без попередньої реєстрації, не чекаючи місячного строку, можна у  Бердичеві та Новограді-Волинському. Для цього слід звернутися до організатора державної реєстрації шлюбу – комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради (Житомирський район), обрати зручні для себе дату і час проведення державної реєстрації та укласти цивільно-правовий договір про надання послуги. Телефон для довідок: 067-9312337.

Докладна інформація про реалізацію  проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем – на цьому сайті в рубриці «Пілотний проект «Шлюб за добу».

 

 
0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
“РОЗПИЛ” РЕГІОНАЛЬНИХ ГАЗОВИХ МЕРЕЖ “РОЗПИЛ” РЕГІОНАЛЬНИХ ГАЗОВИХ МЕРЕЖ
Коментарі (2)
  • Nataly Skyba

    Шо попало
  • Oleg Demchishin

    Сумна новина.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up